O VINCI

vinci logo

VINCI – odkrywamy i szlifujemy talenty

Kursy Vinci są dedykowane dla wszystkich osób chcących rozwinąć swoje umiejętności rysowania. Kursy prowadzone są na trzech poziomach: kurs dla osób ubiegających się o miejsce na studiach architektonicznych, kurs dla młodzieży chcącej szlifować swoje talenty rysunkowe, kurs dla dzieci, którym pomożemy odnaleźć talenty rysownika

Kursy rysunku VINCI są wzbogacone o wykłady o architekturze europejskiej i światowej , wykłady o estetyce przestrzeni publicznych oraz o zabytkach Pszczyny i ich historii.

Staram się przekazać również wiedzę z zakresu ochrony naszego środowiska. Powietrze, którym oddychamy jest naszym wspólnym dobrem i ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie oraz jakość życia kolejnych pokoleń.

Ukończyłam Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Od ponad 25-lat jestem czynnym architektem. Od 20 lat posiadam uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Jestem członkiem Izby Architektów RP.

Fascynują mnie nowe technologie i rozwiązania. Staram się na bieżąco obserwować najnowsze trendy i ciekawostki w architekturze uczestnicząc w licznych szkoleniach i targach europejskich.

Szczególnie bliski jest mi temat dostępności architektonicznej dla osób niepełnosprawnych oraz tematy związane z budową infrastruktury rowerowej.

Chciałabym podzielić się wiedzą i pasją. Zapraszam do kontaktu