VINCI

NAUKA RYSUNKU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW WSTĘPNYCH Z RYSUNKU

NA WYDZIAŁY ARCHITEKTURY I POKREWNE

NOWOŚĆ: NAUKA RYSUNKU DLA DOROSŁYCH

 

vinci logo

VINCI – odkrywamy i szlifujemy talenty

Estetyka przestrzeni publicznych, szeroko rozumiana dostępność miast dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz szacunek do miejsc, w których żyjemy – to tematy, które są bardzo istotne w wychowaniu młodego pokolenia. Dlatego od 2015 roku prowadzę zajęcia z dziećmi i młodzieżą, które oprócz podstaw rysunkowych uczą przestrzennego myślenia , rozwijają wyobraźnię i dają podstawy do kształtowania otoczenia w przyszłości.

Kursy rysunku Vinci są dedykowane dla wszystkich osób chcących rozwinąć swoje umiejętności rysowania. Prowadzone są na czterech poziomach:

  1. kurs dla osób ubiegających się o miejsce na studiach architektonicznych, artystycznych , architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego
  2. kurs dla młodzieży chcącej szlifować swoje talenty rysunkowe,
  3. kurs dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki rysownika
  4. NOWOŚĆ: kurs rysunku dla dorosłych

Kursy rysunku VINCI są wzbogacone o wykłady o architekturze europejskiej i światowej , wykłady o estetyce przestrzeni publicznych oraz o tym , co nam bliskie – zabytkach Pszczyny i ich historii.

Ostatnie osiągnięcia uczestników VINCI:

I nagroda w  Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum” ( kategoria 13-15 lat, w tej grupie przyznano 3 równoległe nagrody – prawie tysiąc prac, w tym prace uczestników z odległych zakątków Argentyny, Hong-Kongu czy Serbii – lipiec 2021)

I nagroda w ogólnopolskim konkursie „Autoportret” ( kategoria 14-17 lat, 1334 uczestników – czerwiec 2021)
II i III nagroda w najważniejszym, organizowanym przez Izbę Architektów i Stowarzyszenie Architektów Polskich ogólnopolskim konkursie dla młodzieży „Kształtowanie Przestrzeni” ( 290 uczestników – czerwiec 2021)
13 wyróżnionych prac na etapie rejonowym w  Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum” ( maj 2021)
Kursy VINCI to indywidualna ścieżka rozwoju dla każdego uczestnika oraz miła atmosfera i przyjaźnie na lata
Zapraszam serdecznie do kontaktu